Bestuur

Voorzitter Secretaris Penningmeester
Els Reintjes Marianne Hoftijzer Tiny Fisser
Molenweg 4 Doetinchemseweg 63 Berghseweg 12
7038 CS Zeddam 7051 DP Varsseveld 7076 AE Varsselder
06 – 10292174 0315 – 241529 0315 – 681133
voorzitter@pcmontferland.nl secretaris@pcmontferland.nl penningmeester@pcmontferland.nl
Bestuurslid Bestuurslid
Willem van Halteren Johan Heuvel
Walsteeg 13 Klinkerstraat 16
7041 AT ‘s-Heerenberg 7041 BC ‘s-Heerenberg
 0314 – 663135 0314 – 664571

Wedstrijdzaken

Wedstrijdzaken Clubhuis commissie
Leo Okhuijsen Aukje Reumer
Oswaldusstraat 26 Marssestraat 31
7038 CK 7045 AA Azewijn
0314 – 653033 0314 – 652448
wedstrijdzaken@pcmontferland.nl

Trainer
Tonnie Berendsen
Gildestraat 24
7039 AR Stokkum
0314 – 723317

clubhuis@pcmontferland.nl

Verhuur
Albert Hoftijzer
0315-241529 of 06 – 13424518
verhuur@pcmontferland.nl

BANKGEGEVENS, KAMER VAN KOOPHANDEL
Naam bank: Rabobank
IBAN: NL06RABO0326680233
t.n.v. Pétanque Club Montferland te Zeddam.

Het secretariaat: Doetinchemseweg 63, 7051 DP Varsseveld. Tel. 0315-241529

Het inschrijfnummer bij de Kamer van Koophandel is: 09107952

Interesse gewekt?

Kom dan gerust eens langs.
Voor informatie kunt u ook bellen met het secretariaat: 0315-241529.

Gildepad 3 in Zeddam
06 – 10 22 25 94